Telefonunuzdan 7200 TL kazanmak ister misiniz? - ÇÖP BİDONU

Sağ Baştan Say

Home Top Ad

Post Top Ad

19 Ağustos 2018 Pazar

Telefonunuzdan 7200 TL kazanmak ister misiniz?

cepmax kazanç sistemi


Cep telefonunuz da saatlerce boşa vakit geçirmek yerine 7200 TL’ye kadar gelir elde etmek ister misiniz? Evet tabiiki de. Kim oturduğu yerden birkaç saatini ayırarak para kazanmak istemez ki?

Network sistemleri ülkemizde de bir hayli kullanılır oldu. Fakat çoğu network marketing sistemi insanların canını yaktı. Çünkü neredeyse hepsi kendi sistemlerine üye eklerken ücret talep etti. Yüksek gelir hayali gözlerini boyayan çoğu kullanıcı da cebinden çıkan ücretlere bakmadan sisteme dahil oldu. Fakat hesap edemedikleri ceplerinden çıkan mevlanın sürekli hale geleceğiydi. Cepmax uygulamasının en güzel yanlarından biri de hiçbir şekilde kullanıcılarından ücret talep etmemesi.

Cepmax uygulaması tamamen reklam gelirine dayalı bir sistem. Reklam geliri sayesinde gelir elde eder ve kullanıcılarına bu gelir üzerinden kazançlarını verir.  Yani blog sayfalarımızda kullandığımız adsense reklamlarının bir uygulamada sürekli olarak izlettirildiğini ve bu şekilde gelir elde edildiğini düşünebilirsiniz. Reklam geliri sayesinde gelir elde eder ve kullanıcılarına bu gelir üzerinden kazançlarını verir.  Yani blog sayfalarımızda kullandığımız adsense reklamlarının bir uygulamada sürekli olarak izlettirildiğini ve bu şekilde gelir elde edildiğini düşünebilirsiniz.

Cepmaxta 24 adet görevin içerisindeki reklamları izleyerek para kazanıyorsunuz. Görev dediğime bakmayın! Oyun oynamanıza, soruları cevaplamanıza veya makale okumanıza gerek yok. Onlar sadece reklam gelene kadar kullanıcıları sıkmamak ve platformu eğlenceli hale getirmek için eklenmiş.  Görevlerin içerisindeki kendiliğinden açılan reklamları izlemeniz yeterli.  Cepmax uygulamasına kısaca;  kullanıcılarına network ve reklam sayesinde aylık gelir sağlayan mobil uygulamadır diyebiliriz. Sistem üzerinde 3 kazanç sistemi bulunuyor.

Birincisi; günlük görevlerin tamamlanarak aylık 108 TL kazanabileceğiniz pasif kazanç.

İkincisi; oluşturacağınız ekibin kapasitesiyle doğru orantılı olarak arttıracağınız sponsor kazancı ki bu gerçekten iyi gelir sağlıyor. Ekibinizde yer alan bir kişiden aylık 7,2 TL kazanırsınız. Yani 100 kişilik ekip oluşturursanız 720 TL, 1000 kişilik ekip oluşturursanız 7.200 TL kazanırsınız. Daha da güzeli ise; ekibinizin sayısında sınırlama yok. Yani sisteme ne kadar üye eklerseniz o kadar kazanırsınız. 

Aklınızdan bu ücreti alamam diye düşünmeyin çünkü platform sahiplerinin sizlere izlettiği reklamdan elde ettiği kazancı hayal dahi edemezsiniz.

Üçüncüsü ise; ekiplerinizin toplam kazancından, bulunduğunuz kariyer basamağına göre verilen yüzdelik oran üzerinden gelir edebilirsiniz.  Sistemde sahip olduğunuz ekip sayısına göre on kariyer basamağı mevcut. Mesela bulunduğunuz kariyer basamağı 4.Seviye olsun. Dördüncü seviyenin kazanç oranı %5 olduğunu ve ekibinizin 100 bin TL kazandığını düşünürsek, sizin kazancınız aylık beş bin TL olacaktır.

Sistemin güvenilirliği konusunda şüpheye düşen muhakkak olacağı için özellikle söylüyorum Cepmax platformu devlet desteğiyle kurulmuş bir platformdur. Yüksek kazanç elde etmesinin sebebi network sisteminin kullanılmasıdır. Bu arada kazancınız her ayın 30’unda 120 tl’yi geçerse hesabınıza havale yoluyla yatırılır.

Peki nasıl kayıt olabilirim?

Google play storedan Cepmax uygulamasını indiriyoruz. Bilgileri doğru bir şekilde girip sponsor ıd numarasını 58022465684 olarak giriyoruz. (***Sponsor Id girilmezse ekip kurulamıyor ve 108 TL’nin üzerinde kazanç sağlanamıyor.***)

Daha fazla bilgi ve destek almak için whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz. (  https://chat.whatsapp.com/5Cbn02tqNDDB3ngaaKu6lA  )

Bol kazançlar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad

Pages