Blog Yazarlarının Dikkatine ! - ÇÖP BİDONU

Sağ Baştan Say

Home Top Ad

Post Top Ad

21 Şubat 2018 Çarşamba

Blog Yazarlarının Dikkatine !Blog yazarlarının sosyal paylaşım platformu.
Blog yazarlarının sayısı ülkemizde gün geçtikçe artıyor. Şu an Türkiye’deki blog yazarlarının sayısı tahminimizce, Hristiyan aleminin başkenti Vatikan'ın nüfusundan çok daha fazla. Kaliteli içerik üretme kabiliyeti olan ve hemen hemen her konu ile alakalı metni kaleme alan bu yazar topluluğu bir arada bulunmadığından dolayı yetersiz kalıyor. Herhangi bir konu da uzmanlaşmış, uzman olduğu konuda çok değerli bilgi veren blog yazarlarının keşfi internet ortamında çok zor oluyor. Veya Piraye’yi anlatan Nazım kadar değerli kaleme sahip blog yazarlarının kıymeti, maalesef dijital mecrada kayboluyor.

Kıymetli bilgiler veren DoğuşHakan Yılmaz, değerli içerikler paylaşan Sosyal Medya Kafe, edebi içerikli yayın yapan Halil Gönül ve değerli birçok blog yazarları bir platformda yer almalı ki; nüfusuyla Vatikan’ı geride bırakan blog yazarları topluluğu konuşulabilir olsun. Şu an birçok blog yazarı, tanınmış markaların uzantılarında yazar olabilmek için uğraşıyor. Hatta bunun için etkinlikler düzenleyip belli bir blog topluluğunu ön plana çıkarmaya çalışıyor. Bunların hepsini kabul ediyoruz fakat, blog yazarlarının bir arada olduğu bir platform olsa ve blogların kalitesini diğer blog yazarları belirleyebilse çok daha faydalı olmaz mı? Uzmanlıklarını dijital ortamda konuşturabilen çok değerli bir topluluk bir arada olduğunda, tanınan markaların sizleri bulması kolaylaşacak, tanınabilirliğiniz artacaktır diye düşünüyoruz. Unutulmamalıdır ki bir blog yazarının en kıymetli okuyucusu diğer blog yazarlarıdır. Bu yüzden blog yazarlarının tamamı ortak bir platformda buluşmalıdır.

Birçok blog yazarıyla sosyal medya vasıtasıyla konuşmalarımızda fark ettiğimiz bir durumu da dile getirmek istiyoruz. Bazı blog yazarları var ki sanal mecrada bile efendiliğiyle ders verebiliyor. Bazı blog yazarı arkadaşlar da var ki burnundan kıl aldırmıyor. Bilgiyi paylaşırken kibirden uzak kalmak gerekir ki, kıymetine zarar gelmesin. Bilgi kaynağının yaşı ya da cinsiyeti ne olursa olsun, bilginin paylaşıldıkça çoğalacağını düşünüyoruz. Bilgiyi paylaşmak isteyen değerli kişileri bir araya getirmek ve kaliteli bir topluluğu oluşturabilmek için Blogcular Club Sosyal PaylaşımPlatformunu kurduk. Birçok farklı platformlardaki blog yazarlarının bir araya gelmesine inanarak, herkese yararlı olmasını umuyoruz. Sizde bu platforma destek olmak için aşağıdaki linkten giriş yapabilir veya aşağıdaki banner kodlarını sitenize ekleyebilirsiniz.

Blogcular Club Sosyal PaylaşımPlatformuna üye olmak için tıklayın.
                   
                                                                                                     Yazar: Blog World Admin36 yorum:

 1. Güzel bir çalışma olmuş .Teşekkürler ,tebrikler.

  YanıtlaSil
 2. Teşekkürler sizi de bekleriz

  YanıtlaSil
 3. emeğinize sağlık, yazdıklarınıza katılmamak mümkün değil elbette.

  YanıtlaSil
 4. Sosyal Medya Kafe olarak projenizi destekliyoruz.Yazınızda yer verdiğiniz için teşekkürler.Başarılar diliyorum.Bol katılımlı olması dileğiyle...

  YanıtlaSil
 5. Büyük blog takip etkinliğinde takibe almışsın bende seni aldım istersen yazının altına kendi linkini koyarak sayfanda paylaşabilrisin böylece daha da büyürüz sevgiler

  YanıtlaSil
 6. heeey aramıza hoşgeldiniz başarılar dilerim. bir dolu yakın blog arkadaşım da gelmiş zaten. ben de arada bir girip bakıyorum buraya. güzel bir şey tabii. umarım uzun soluklu olur herkes toplanır. ben üye olmadan izliyorum blogları. hiçbir bloga üye değilim veya grubuna da üye değilim. ama bu platformu desteklerim tabii. serbest dolaşıyorum ama iyi okurum. çok sevdiğim birçok arkadaşım gelmişler ne güzel. size de keyifli blog hayatı dilerim. pek güzeldir çevremiz, hepsi iyi insanlardır :)

  YanıtlaSil
 7. Büyük takip etkinliğinden geldim zaten üyenizim sevgiler

  YanıtlaSil
 8. Yerimi aldım başarılar dilerim katıldım.

  YanıtlaSil
 9. Hoşgeldiniz teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşbuldum Başarılar dilerim @Blog World

   Sil
 10. Etkinliğimize katıldığınız için teşekkürler. Sizi Google Plus ve İzleyici bölümünden takipteyim.

  YanıtlaSil
 11. Güzel bir çalışma. Emeğinize sağlık..

  YanıtlaSil
 12. Güzel bir çalışma olmuş. Blog dünyasında ben de birkaç gün önce yerimi almıştım. Başarılar

  YanıtlaSil
 13. Bu tür bir çalışma uzun zamandır gerekiyordu aslında. Elinizi bu işe attığınız için teşekkürler. Her alanda büyük sponsorlar ile daha da büyür umarım.

  YanıtlaSil
 14. Blog world olarak takibe almıştım çöp bidonu takibimde artık

  YanıtlaSil
 15. Teşekkür ederiz. Umarız yararı olur

  YanıtlaSil
 16. Güzel bir açıklama kaleminize sağlık...:)

  YanıtlaSil
 17. Herkese faydalı olması dileğiyle,sevgiler...

  YanıtlaSil
 18. Bence çok başarılı bir çalışma olmuş emeğinize sağlık @bw

  YanıtlaSil
 19. Daim olsun, çoğalarak kocaman bir aile olsun Blog World
  @hz

  YanıtlaSil
 20. Bannerlar da çok güzel olmuş, siteme ekleyerek destek vermek isterim ben de. Zaten Blog World'e de katıldım. Özellikle ilerisi için çok güzel olacağını düşünüyorum :) @fp

  YanıtlaSil
 21. Teşekkür ederiz ilginiz için. Kodları dilediğiniz gibi sitenize ekleyebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 22. Elinize emeğinize sağlık ... @zcb

  YanıtlaSil

Post Bottom Ad

Pages