İki Bin On Yedik - ÇÖP BİDONU

Sağ Baştan Say

Home Top Ad

Post Top Ad

28 Aralık 2017 Perşembe

İki Bin On Yedik


metin hara adriana lima öpücük aşk
 2017 tam anlamıyla Türk erkeklerinin, adımızı dünyaya altın harflerle yazdırdığı bir yıl oldu. 1937 yılında ünlü yazar Murat Belge’nin, Macaristan güzellik tacını takan Zsa Zsa Gabor ile ilişkisinden sonra, ilk defa bir Türk erkeği atağa kalktı. Victoria’s Secretın en cafcaflı mankeni Adriana Lima, Metin Hara’nın kalemine dayanamayarak dünya-ahiret yengemiz oldu. Bu birlikteliğin gidişatını öğrenemesek de Metin Hara’yı, Victoria’s Secreta sızan ilk Türk olduğu için kutluyoruz. Başarılarının devamını canı gönülden diliyoruz. Ünlü yengemizin olmasını sağlayan örnek alınası bu adamların yazar olması sayesinde, ülkemizde okuryazar erkek oranında patlamaya sebep olduğunu da özellikle belirtelim.

cizreli mehmet
  Sırada bir efsane var ki; insanı teknolojinin nimetlerine şükrettirir. Hayata umut bağlar, intiharın eşiğinden döndürür. Cizreli Mehmet, bir kareoke uygulaması sayesinde milyonlarca takipçisi olan Anne Marie Nicholson ile düet yaptı. Yanlış duymadınız basit bir uygulama sayesinde Şırnak ili dünyada bilinir oldu. Şırnaklılar, il kabul edildikleri 1990 yılından beri ilk defa bu kadar sevindiler.

nusret dana bacak

  Adını her ne kadar havalı mankenlerle duymasak da hepinizin bildiği bir isimle devam ediyoruz. Kendisi Erzurum’un mert havasını soluyup dünyaya adımızı duyurdu. Salt bae lakaplı namı değer ‘’Etlere Fısıldayan Adam’’. Dananın iki bacağının arasından fırlayıp dirsekten tuzu yapıştırdı ve dünyada konuşulur olduk.

  2017'de protesto etmeyi de öğrendik. Var olduğu günden beri fayda görmediğimiz ABD’nin lideri Trump’ı, turp yiyerek protesto ettik. Tilkinin bile aklına gelmeyen bu protesto çok yerinde. Çok şükür ki, protesto ettiğimiz Barack Obama değildi.
  1950’de Kore’ye giden Türk askerinin merhametini de tam 67 yıl sonra, 2017’de öğrendik. On beşlik Eren’imiz cennette yer edindiğinde ‘’İyi ki varsın’’ demeyi öğrendik. Fakat kaybettiklerimizin kıymetini bir türlü öğrenemedik.
  Kaybettiklerimiz derken, hayallerimizi satmamayı öğreten Erdal Tosun’u, hababam sınıfı hayatlarımızdaki Güdük Necmi’yi, insanlığı yeniden öğreten Süleyman Amcayı ve birbirinden değerli birçok sanatçıyı da kaybettik. Yaklaşık 250 kadınımızı erkek teröründen kaybettik. Neredeyse iki katı çocuk ve bayanı istismar ettik.
  Kendimizi boş işlerle dünyaya duyurmayı çok iyi becerdik ama doğruları görmeyi öğrenemedik. Biz 2017’de, iki bin on yedik.                                                                                                                                 GÜBÜRİSTAN                       


kadın şiddet hayır

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad

Pages