Karakterlere Göre Motosiklet Tercihleri - ÇÖP BİDONU

Sağ Baştan Say

Home Top Ad

Post Top Ad

28 Nisan 2017 Cuma

Karakterlere Göre Motosiklet Tercihleri

CHOPPER (ASİ DAYI)

2. Dünya Savaşının sona ermesinin ardından, evlerine dönmek isteyen kişilerin motosiklet ağırlığını azaltarak, daha fazla hızlanmasını sağlamak amacıyla günümüzdeki modeli ortaya çıkmıştır. Kelime anlamı da kesmek olan bu modelimiz, Amerika’da tanınır hale gelmiştir. Zamanla çetecilerin vazgeçilmez vasıtası haline gelerek, helikopteri andıran korkutucu sesiyle kendine hayranlık uyandırmıştır.
  Chopper kullanmak kanepede seyahat etmek gibidir. Hız amacı gütmeden kafanız rahat bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Choppercı abiler her ne kadar doğuştan anarşist gibi görünseler de özünde iyi adamlardır. Uğrak yerleri olan barlarda yeni av peşinde koşturmalarının dışında zararları yoktur. Ülkemizde Sons Of Anarchy dizisini izleyen herkes choppercı olma yolunda ilerlese de ağır hastalık gerektirir.

ENDURO (HUYSUZ ENİŞTE)


Enduro kullanan kişiler genelde görünüme önem vermeyen insanlardır. Ülkemizde küçük motor hacimli enduro kulanan motoseverlerin derdi ise, ucuz yakıt ve on numara manevra kabiliyetidir. Her   endurocunun hayali dünyayı gezmektir. Hakkını vermek gerekir ki; en güzel gezi motoru endurodur.
  Huyuna gitmezseniz çok işiniz var demektir.

RACİNG (HIRÇIN YEĞEN)

Genelde yaşlılığını merak etmeyen yağız delikanlıların tercihidir. Motosiklet kavramını tam olarak yaşayabileceğiniz gibi, bu dünyada yaşamınıza son verebileceğiniz bir araç da olabilir. Yani bir sonraki virajı göremeden Hz. Azrail’ le göz göze gelebilirsiniz.

MOPED  (DEDE)

Kırk tane lastik de taksanız yapabileceğiniz hız maksimum 80’dir. Moped kullanıyorsanız eğer; yaşınız muhtemelen kırkın üzerindedir ve muhtemelen bisiklet kullanmak zor geliyordur. Ayrıca deponuzu fulleyip bulunduğunuz şehri iki üç kez turlayabilirsiniz.

CROSS (YARAMAZ ÇOCUK)

Toza toprağa bayılan, atlayıp zıplamayı sevenlerin işidir. Doğa keşiflerinin muhteşem vasıtasıdır. Psas hastalığınız varsa cross kullanmak zararlı olabilir :D

SCOOTER (YENİ GELİN)

Scooter kullanıyorsanız üç seçenek vardır; 1. Motosiklet kullanmayı çok istemenize rağmen korkularınız vardır. Muhtemelen motosiklet kullanmaya yeni başlamışsınızdır. 2. Motosiklet kullanırken sadece iki elinizi kullanmayı tercih edenlerdensinizdir. 3. Cinsiyetiniz bayandır.Seçim ne olursa olsun motorcudan zarar gelmez. Dört tekerleğin içindekilerden daha fazla düşünürler.Yaşamayı seven, yaşamdan zevk alanların tercihidir motosiklet.. Sizce de öyle değil mi?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad

Pages